Esteu aquí

Grups polítics

  • icv
  • psc
  • pp
  • erc
  • cs
  • Se puede
  • Guanyem
  • CDC

Grup Municipal Iniciativa per Catalunya Verds - Esquerra Unida i Alternativa

Lluis Tejedor Ballesteros
icv

Alcalde president
Data nomenament: 13-06-2015

alcaldia@elprat.cat | Currículum
Alba Bou Jorda
icv

8a Tinenta d'alcalde | Urbanisme, Medi Ambient, Mobilitat i Transport
Data nomenament: 13-06-2015

bouj@elprat.cat | Currículum
Quim Bartolome Capdevila
icv

5è Tinent d'alcalde | Seguretat Ciutadana, Manteniment i Serveis Urbans
Data nomenament: 13-06-2015

bartolome@elprat.cat | Currículum
Margarita Garcia Dominguez
icv

4a Tinenta d'alcalde | Acció Social
Data nomenament: 13-06-2015

garciadm@elprat.cat | Currículum
Rafael Duarte Molina
icv

3r Tinent d'alcalde | Alcaldia, Serveis Centrals, Economia i Promoció de la Ciutat
Data nomenament: 13-06-2015

duarte@elprat.cat | Currículum
Anna Martin Cuello
icv

Regidora | Igualtat, Joventut i Solidaritat
Data nomenament: 13-06-2015

martinca@elprat.cat | Currículum
Pilar Eslava Higueras
icv

2a Tinenta d'alcalde | Igualtat, Drets Socials i Educació
Data nomenament: 13-06-2015

eslava@elprat.cat | Currículum
David Vicioso Adria
icv

Regidor | Igualtat i Drets Socials, Cultura i Ciutadania
Data nomenament: 13-06-2015

viciosod@elprat.cat | Currículum
Esther García Fernández
icv

Regidora
Data nomenament: 13-06-2015

garciafe@elprat.cat | Currículum
Lluís Mijoler Martínez
icv

7è Tinent d'alcalde. Regidor d'Economia, Bon Govern, Transparència, Promoció de la Ciutat i Participació
Data nomenament: 13-06-2015

mijoler@elprat.cat | Currículum
icv

Regidor
Data nomenament: 12-09-2018

Currículum

Grup Municipal Socialista

Juan Perez Castro
psc

1r Tinent d'alcalde | Esports, Salut Pública i Projectes Urbans
Data nomenament: 13-06-2015

perezjp@elprat.cat | Currículum
Marta Mayordomo Descalzo
psc

6a Tinenta d'alcalde | Promoció Econòmica, Comerç i ocupació
Data nomenament: 13-06-2015

mayordomo@elprat.cat | Currículum
Débora García Barrios
psc

Regidora | Salut Pública i Consum
Data nomenament: 13-06-2015

garciabd@elprat.cat | Currículum
Regidor_Juan_manuel_fraile
psc

Regidor
Data nomenament: 11-04-2018

fraile@elprat.cat | Currículum

Grup Municipal del Partit Popular de Catalunya

Miguel Ángel Ochoa Oliva
pp

Regidor
Data nomenament: 16-12-2015

ochoa@elprat.cat | Currículum
Judit Florensa Mingote
pp

Regidora
Data nomenament: 13-06-2015

florensa@elprat.ca | Currículum

Grup Municipal d'Esquerra Republicana

Jordi Ibern Tortosa
erc

Regidor
Data nomenament: 13-06-2015

ibern@elprat.cat | Currículum
Núria Sanahuja Costafreda
erc

Regidora
Data nomenament: 13-06-2015

sanahuja@elprat.cat | Currículum

Grup Municipal Ciutadans

Antonio Miguel Ruiz Redond
cs

Regidor
Data nomenament: 13-06-2015

ruizam@elprat.cat | Currículum

Grup Municipal Agrupación de Electores Se Puede El Prat

Sandra Patricia Daza Puente
Se puede

Regidora
Data nomenament: 13-06-2015

daza@elprat.cat | Currículum

Grup Municipal Guanyem El Prat

Cristina Simón Molina
Guanyem

Regidora
Data nomenament: 13-06-2015

simonm@elprat.cat | Currículum

Grup Municipal Partit Demòcrata Català

IMMACULADA  LLOPIS CLIMENT
CDC title=

Regidora
Data nomenament: 13-06-2015

llopisc@elprat.cat | Currículum