Esteu aquí

Àrees de govern

Lluís Mijoler Martínez

Lluís Mijoler Martínez
alcaldia@elprat.cat


Gerent
Ricard Fernández Ontiveros
fernandezor@elprat.cat

Cap del Gabinet de l’Alcaldia
Marisa Milián Gimeno        
milian@elprat.cat

Cap de Comunicació        
Bertran Cazorla Rodríguez        
cazorla@elprat.cat

Juan Pedro Pérez Castro

Juan Pedro Pérez Castro
Tinent d’alcalde de l'Àrea d’Alcaldia, Innovació, Agenda 2030 i Next Generation
perezjp@elprat.cat


Directora de l'Àrea d'Alcaldia, Innovació, Agenda 2030 i Next Generation
Marisol Rojas Fernández
rojasf@elprat.cat

   
Juan Carlos Moreno

David Vicioso Adrià
Tinent d'alcalde de l'Àrea d'Economia, Governança i Qualitat Democràtica
viciosod@elprat.cat


Esther García Fernández

Esther García Fernández
Regidora de Govern Obert i Qualitat Democràtica
garciafe@elprat.cat


Coordinador de Serveis Centrals i Economia
Vicente Plaza Pérez
plazav@elprat.cat

   
Alba Bou Jordà

Alba Bou Jordà
Tinenta d'Alcalde d'Urbanisme i Habitatge bou@elprat.cat


Rafael Duarte Molina

Rafael Duarte Molina
Regidor de Gestió Urbanística
duarte@elprat.cat


Coordinadora dels Serveis d'Urbanisme i Habitatge
Anna Comella Munmany
comella@elprat.cat  

   

Director de Projectes Estratègics i Singulars        
Fernando Domínguez Vázquez        
dominguez@elprat.cat

       
Joaquim Bartolomé Capdevila Joaquim Bartolomé Capdevila
Tinent d'alcalde d'Acció Ambiental, Energia i Serveis Urbans
bartolome@elprat.cat

Francisco Manuel Lorenzo Gallardo Regidor del Dret a l'Aigua
Francisco Manuel Lorenzo Gallardo
lorenzog@elprat.cat

Director d'Acció Ambiental, Energia i Serveis Urbans
Joan Herrera Torres
herreratj@elprat.cat

Juan Carlos Moreno

Juan Carlos Moreno Roig
Tinent d’alcalde de Desenvolupament Econòmic
morenojc@elprat.cat


JMarina García Vargas

Marina García Vargas
Regidora de Comerç i Turisme
garciavm@elprat.cat


Directora de Desenvolupament Econòmic
Ester Pujol Martí
pujolme@elprat.cat

Pilar Eslava Higueras

Pilar Eslava Higueras
Tinenta d’alcalde d’Educació i Cultura
eslava@elprat.cat


Esther García Fernández

Esther García Fernández
Regidora de Joventut i Memòria Democràtica
garciafe@elprat.cat


Directora d’Educació i Cultura
Fina Rifà Dachs
rifa@elprat.cat

Débora García Barrios

Débora García Barrios
Tinenta d'alcalde de Benestar i Salut. Regidora d'Activitat Física i Esport.
garciabd@elprat.cat


Gabriel Soriano Porcella

Gabriel Soriano Porcella
Regidor de Salut Pública i Consum
sorianop@elprat.cat


Director de Benestar i Salut
Antonio Hernández Sierra
hernandezs@elprat.cat

Anna Martín Cuello

Anna Martin Cuello
Tinent d’alcalde de l'Àrea d'Acció Social i Comunitària
martinca@elprat.cat


Esther García Fernández

Esther García Fernández
Regidora d'Acció Comunitària i Drets Humans
garciafe@elprat.cat

Joaquim Bartolomé Capdevila Joaquim Bartolomé Capdevila
Regidor de Relació amb les Entitats de la Ciutat
bartolome@elprat.cat
Juan Carlos Moreno

David Vicioso Adrià
Regidor del Pla d'Actuació de Sant Cosme

viciosod@elprat.cat

Maria Dolors Siles GarcíaRegidora de Feminismes i LGTBI
Maria Dolors Siles García
siles@elprat.cat

Directora d’Acció Social
Laia Ortiz Castellví
ortiz@elprat.cat

Organigrama

Organigrama (pdf - 232617 bytes)