Esteu aquí

Àrees de govern

Alba Bou Jordà

Alba Bou Jordà
Tinenta d’alcalde d’Alcaldia, Economia, Habitatge, Governança i Qualitat Democràtica
bou@elprat.cat


Esther García Fernández

Esther García Fernández
Regidora de Govern Obert i Innovació
garciafe@elprat.cat

David Vicioso Adrià

David Vicioso Adrià
Tinent d’alcalde. Regidor de Policia Local
viciosod@elprat.cat


Coordinador de Serveis Centrals i Economia
Vicente Ramon Plaza Pérez
plazav@elprat.cat

Cap de Gabinet de l’Alcaldia
Marisa Milián Gimeno
milian@elprat.cat

Cap de comunicació
Bertran Cazorla Rodríguez
cazorla@elprat.cat

Juan Pedro Pérez Castro

Juan Pedro Pérez Castro
Tinent d’alcalde d’Urbanisme
perezjp@elprat.cat


Rafael Duarte Molina

Rafael Duarte Molina
Tinent d’alcalde. Regidor de Gestió Urbanística
duarte@elprat.cat


Director d’Urbanisme
Fernando Domínguez Vázquez
dominguez@elprat.cat

Joaquim Bartolomé Capdevila

Joaquim Bartolomé Capdevila
Tinent d’alcalde d’Acció Ambiental, Energia, Serveis i Ciutadania
bartolome@elprat.cat


Anna Martín Cuello

Anna Martín Cuello
Regidora d’Acció Ambiental, Energia, Feminisme i LGTBI
martinca@elprat.cat

Esther García Fernández

Esther García Fernández
Regidora de Participació Ciutadana
garciafe@elprat.cat

Pilar Eslava Higueras

Pilar Eslava Higueras
Tinenta d’alcalde d’Educació i Cultura
eslava@elprat.cat


Anna Martín Cuello

Anna Martín Cuello
Regidora de Joventut
martinca@elprat.cat

Esther García Fernández

Esther García Fernández
Regidora de Memòria Històrica
garciafe@elprat.cat


Directora d’Educació i Cultura
Fina Rifà Dachs
rifa@elprat.cat

Marta Mayordomo Descalzo

Marta Mayordomo Descalzo
Tinenta d’alcalde de Desenvolupament Econòmic
mayordomo@elprat.cat


Débora García Barrios

Débora García Barrios
Regidora de Comerç i Turisme
garciabd@elprat.cat

Juan Carlos Moreno

Juan Carlos Moreno Roig
Tinent d’alcalde de Benestar i Salut
Regidor d’Activitat Física i Esport

morenojc@elprat.cat


JMarina García Vargas

Marina García Vargas
Regidora de Salut Pública i Consum
garciavm@elprat.cat


Director de Benestar i Salut
Antonio Hernández Sierra
hernandezs@elprat.cat

Juan Carlos Moreno

David Vicioso Adrià
Tinent d’alcalde d’Acció Social
Regidor del Pla d’Actuació Sant Cosme

viciosod@elprat.cat


Directora del Pla d’Actuació Sant Cosme
Gal·la Cortadellas Bertran
cortadellas@elprat.cat