Esteu aquí

Equip de govern

Lluis Tejedor Ballesteros
icv

Alcalde president

alcaldia@elprat.cat | Currículum
Jose Lopez Castro
psc

Tinent d'alcalde d'Esports i Salut Pública Regidor de Projectes Urbans

perezjp@elprat.cat | Currículum
Pilar Eslava Higueras
icv

Tinenta d'alcalde d'Igualtat i Drets Socials Regidora d'Educació

eslava@elprat.cat | Currículum
Rafael Duarte Molina
icv

Tinent d'alcalde d'Alcaldia Serveis Centrals, Economia i Promoció de la ciutat

duarte@elprat.cat | Currículum
Margarita Garcia Dominguez
icv

Tinenta d'alcalde Regidora d'Acció Social

garciadm@elprat.cat | Currículum
Quim Bartolome Capdevila
icv

Tinent d'alcalde de Seguretat Ciutadana, Manteniment i Seveis Urbans

bartolome@elprat.cat | Currículum
Marta Mayordomo Descalzo
psc

Tinenta d'alcalde de Promoció Econòmica, Comerç i Ocupació

mayordomo@elprat.cat | Currículum
Sergi Alegre Calero
icv

Tinent d'alcalde Regidor de Promoció de la Ciutat, Mobilitat i Transport

alegre@elprat.cat | Currículum
Alba Bou Jorda
icv

Tinenta d'alcalde d'Urbanisme i Medi Ambient

bouj@elprat.cat | Currículum
Anna Martin Cuello
icv

Regidora d'Igualtat, Joventut i Solidaritat

martinca@elprat.cat | Currículum
David Vicioso Adria
icv

Regidor de Cultura, Participació i Ciutadania

viciosod@elprat.cat | Currículum
Lluís Mijoler Martínez
icv

Regidor d'Economia, Bon Govern i Transparència

mijoler@elprat.cat | Currículum
Débora García Barrios
psc

Regidora de Salut i Consum

garciabd@elprat.cat | Currículum