Esteu aquí

Àrees de govern

Lluis Tejedor Ballesteros

Lluís Tejedor Ballesteros (ICV-EUiA-E)
alcaldia@elprat.cat

Rafael Duarte Molina

Rafael Duarte Molina (ICV-EUiA)
Tinent d'alcalde titular de l'Àrea d'Alcaldia, Serveis Centrals, Economia i Promoció de la Ciutat
duarte@elprat.cat


Marisa Milián Gimeno
Cap de Gabinet d'Alcaldia
milian@elprat.cat
Dolors Pérez Vives
Cap de Premsa i Comunicació
perezd@elprat.cat
Vicente Ramón Plaza Pérez
Director de Coordinació, Serveis Centrals i Economia
plazav@elprat.cat
Sergi Alegre Calero

Sergi Alegre Calero (ICV-EUiA)
Tinent d'alcalde i regidor delegat de Promoció de la Ciutat
alegre@elprat.cat

Lluís Mijoler Martínez

Lluís Mijoler Martínez  (ICV-EUiA)
Regidor d'Economia, Bon Govern i Transparència
mijoler@elprat.cat

Alba Bou Jordà

Alba Bou Jordà (ICV-EUiA)
Tinenta d'alcalde titular de l'Àrea d'Urbanisme
i Medi Ambient

bouj@elprat.cat


Lluís Barba Boada
Coordinador dels Serveis d'Urbanisme
i Medi Ambient

barba@elprat.cat
Fernando Domínguez Vázquez
Director d'Urbanisme
dominguez@elprat.cat
Juan Pedro Pérez Castro

Juan Pedro Pérez Castro (PSC)
Tinent d'alcalde i regidor delegat
de Projectes Urbans

perezjp@elprat.cat

Sergi Alegre Calero

Sergi Alegre Calero (ICV-EUiA)
Tinent d'alcalde i regidor delegat
de Mobilitat i Transports

alegre@elprat.cat

Juan Pedro Pérez Castro

Juan Pedro Pérez Castro (PSC)
Tinent d'alcalde titular
de l'Àrea d'Esports i Salut Pública

perezjp@elprat.cat


Antonio Hernández Sierra
Director d'Esports i Salut Pública
hernandezs@elprat.cat
Alba Bou Jordà

Débora García Barrios (PSC)
Regidora delegada
de Salut Pública i Consum

garciabd@elprat.cat

Pilar Eslava Higueras

Pilar Eslava Higueras (ICV-EUiA)
Tinenta d'alcalde titular de l'Àrea d'Igualtat i Drets Socials i regidora delegada d'Educació
eslava@elprat.cat


Fina Rifà Dachs
Directora d'Igualtat i Drets Socials
rifa@elprat.cat
Margarita García Domínguez

Margarita García Domínguez (ICV-EUiA)
Tinenta d'alcalde i regidora
delegada d'Acció Social

garciadm@elprat.cat

David Vicioso Adrià

David Vicioso Adrià (ICV-EUiA)
Regidor adjunt a l'Àrea d'Igualtat i Drets Socials i regidor delegat de Cultura, Participació i Ciutadania
viciosod@elprat.cat

Anna Martín Cuello

Anna Martín Cuello (ICV-EUiA)
Regidora delegada d'Igualtat, Joventut i Solidaritat
martinca@elprat.cat

Marta Mayordomo Descalzo

Marta Mayordomo Descalzo (PSC)
Tinenta d'alcalde titular de l'Àrea
de Promoció Econòmica, Comerç i Ocupació

mayordomo@elprat.cat


Joan Rodríguez Serrat
Director de Promoció Econòmica,
Comerç i Ocupació

rodriguezj@elprat.cat
Joaquim Bartolomé Capdevila

Joaquim Bartolomé Capdevila (ICV-EUiA)
Tinent d'alcalde titular de l'Àrea
de Seguretat Ciutadana, Manteniment i Serveis Urbans

bartolome@elprat.cat